Nowa firma - audyt-finansowy

Audyt finansowy

nowa-firma.com.pl

Tytuł:  Praca mgr-prośba o pomoc
Autor:  Mimi
8.7.2010, 11:09
Witam Zwracam sie do grupy o pomoc. Jestem studentką 4 roku ekonimii i zastanawiam sie nad wyborem tematu pracy. Chciałabym pisać o audycie w przedsiębiorstwie. Nie mam wiele pomysłów dlatego proszę o pomoc. Myślałam troche o roli audytu w przedsiębiorstwie, a motywacje pracowników do pracy, albo audyt finansowy. Jesli ktoś moze mi podać jakiś pomysł, albo żródła to będę wdzięczna. Pozdrawiam i czekam na informacje :)

Tytuł:  Praca mgr-prośba o pomoc
Autor:  kate
27.7.2010, 15:44
po pierwsze: o jakim rodzaju audytu chcesz pisać? to co podajesz to zbyt duży zakres! W przedsiebiorstwach masz rózne rodzaje audytów: wewnętrzne i zewnętrzne; operacyjne, finansowe, inżynieryjne, środowiskowe, jakościowe ISO itd.itp. Więc zdecyduj się na jakiś i wtedy zastanów się nad kształtem pracy po drugie: motywacja pracowników a audyt to tak sobie, chyba że chcesz pisać pod kątem psychologicznym. Rola audytu wewnetrznego i wpływ na wyniki finansowe spółek albo na pozycje rynkową albo na jakość - to dla mnie brzmi lepiej Jednym słowem: zadaj sobie pytanie o czym chcesz pisać. Audyt to naprawdę pojęcie bardzo, ale to bardzo szerokie.

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Które zwierze szczeka: pies czy kot?