Nowa firma - audyt-finansowy

Audyt finansowy

nowa-firma.com.pl

Forum

Praca mgr-prośba o pomoc (Mimi)
po pierwsze: o jakim rodzaju audytu chcesz pisać? to co podajesz to zbyt duży zakres! W przedsiebiorstwach masz rózne rodzaje audytów: wewnętrzne i zewnętrzne; operacyjne, finansowe, inżynieryjne, środowiskowe, jakościowe ISO itd.itp. Więc zdecyduj się na jakiś i wtedy zastanów się nad kształtem pracy po drugie: motywacja pracowników a audyt to tak sobie, chyba że chcesz pisać pod kątem psychologicznym. Rola audytu wewnetrznego i wpływ na wyniki finansowe spółek albo na pozycje rynkową albo na jakość - to dla mnie brzmi lepiej Jednym słowem: zadaj sobie pytanie o czym chcesz pisać. Audyt to naprawdę pojęcie bardzo, ale to bardzo szerokie.
(więcej...)

2
Praca audytora (Marta)
Cześć. Audytor jest podstawiwym stanowiskiem w firmie audytorskiej. Do gównych zadań audytora należy uczestnictwo a projaktach audytorskich, czy nawet prac zleconych przez Senior Audytora lub Supervisora. Jeżeli chodzi o kwestię zarobków do w miesiący może zarobić od 3 do 6 tysięcy.
(więcej...)

2
Biegły rewident (Jowita J.)
Cześć. Własnie jestem na etapie przygotowywania się na egzamin na biegłego rewidenta. Czytałam na jakimś forum, że bez odpowiedniego kursu, który kosztuje ok 10 tysięcy nie mam szans. czy ktoś więcej może mi o tym powiedzieć?
(więcej...)

1

Dodaj nowy temat:

Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co jest kwadratowe: koło czy kwadrat?